יוקרה בתשעה שלבים

רוצה לייבא רכב יוקרה לישראל? אנחנו נלווה אותך משלב איתור הדגם הנחשק ועד למסירת המפתחות. להלן פירוט של שלבי התהליך.

 
ייבוא רכב יוקרה בהזמנה אישית אינו דבר של מה בכך. מדובר במומחיות. אנחנו ב-V12 שכללנו את המומחיות הזו לכדי אמנות של ממש. אנו נצמדים לתהליך מובנה שמוכיח את עצמו פעם אחר פעם. כך זה עובד:
 
פגישה ותיאום ציפיות: תהליך הליווי שלנו מתחיל בהיכרות אישית עם הלקוח ותיאום ציפיות עמו. במהלך הפגישה, הלקוח משתף אותנו ברצונותיו ובדגמים הפוטנציאליים אותם חשב לייבא. בהתאם להבנתנו את צרכיו של הלקוח, לעיתים נבחר להציג בפניו דגמים שלא חשב עליהם, שלדעתנו יכולים להתאים לו. במידה והלקוח מעוניין בייבוא הכולל טרייד-אין, נוכל כמובן לספק את רצונו.
 
איתור הרכב: לאחר שהזמין הלקוח את הרכב בו הוא מעוניין, ניגש לאיתורו בשוק. במסגרת תהליך האיתור, ניצור קשר עם היצרן ונזמין את הדגם המבוקש. מערכות היחסים הקרובות שלנו עם יצרני רכבי היוקרה באירופה ובארצות הברית מסייעות לנו באיתור מהיר ומדויק של רכבי היוקרה בהם לקוחותינו מעוניינים.
 
התאמת הרכב: לעיתים קרובות, לקוחותינו מבקשים אבזור מיוחד לרכב המיובא. אנו דואגים למילוי כל בקשותיהם, לרבות החלפת ריפוד, התקנת מערכת שמע חדשה, החלפת אגזוזים, החלפת ג'נטים ועוד. אנו עובדים עם סדנאות הרכב הטובות ביותר, ובכך מבטיחים את שביעות רצונם של לקוחותינו.
 
הכנת הניירת הנדרשת: לפני שילוח הרכב לישראל, אנו נדאג להמציא רישיון ייבוא ממשרד התחבורה ולטפל בכל המסמכים הנדרשים בכדי לאשר את הגעתו ארצה.
 
הובלה יבשתית: על מנת להטעין את הרכב על סיפון הספינה, יש להוביל אותו אל הנמל המקומי. אנו דואגים להובלה יבשתית בטוחה ואמינה, המביאה את הרכב ליעד בדיוק בזמן.
 
הובלה ימית לנמל אשדוד/חיפה: אנו מלווים את תהליך הטענת הרכב על סיפון הספינה ואת פריקתו הבטוחה בנמל בישראל.
 
שחרור הרכב מן הנמל: לאחר פריקת הרכב בנמל, נדאג לשחרורו מן המכס. בנוסף, נסדיר את קבלת אישור התקינה, לוחיות הרישוי וכל הרישיונות כחוק.
 
הכנה למסירה: כעת, כשהרכב בידינו, נדאג לנקות אותו מן היסוד. נקרצף את הרכב, נבצע טיפול ווקס ונעבור חריץ אחר חריץ על מנת לוודא שהכל נקי ומצוחצח. גם אם הרכב נקנה מיד שניה, לקוחותינו מקבלים אותו כמו חדש.
 
מסירה: השלב האהוב עלינו. אנחנו מרימים טלפון ללקוח ומודיעים לו בהתרגשות שהרכב מוכן. הלקוח יכול לבחור להגיע אלינו לאיסוף, או לבקש מאיתנו למסור לו את הרכב בביתו. כך או כך, הוא מקבל רכב מושלם לחוויית נהיגה מושלמת.