רכבי יוקרה בייבוא זעיר

כדאי להכיר: רכבי יוקרה בייבוא זעיר 

חולם על בחירת רכב יוקרה מחו"ל והבאתו לישראל? כדאי שתכיר את מסלול הייבוא הזעיר. V12 עם כל הפרטים.

יותר ויותר ישראלים בוחרים לייבא את רכב חלומותיהם לישראל. לפני שפוצחים בתהליך הייבוא, חשוב לדעת שבישראל ישנם שני מסלולי ייבוא רכב עיקריים, המיועדים לאנשים פרטיים שמעוניינים לייבא רכב לשימוש אישי. מרבית האנשים מכירים את מסלול הייבוא האישי. מרביתם אינם יודעים שקיים מסלול נוסף: ייבוא זעיר.

ייבוא זעיר – יתרונות גדולים

ב-2016 נכנס לתוקף חוק המאפשר ייבוא זעיר של רכבי יוקרה לישראל – כלומר בכמויות קטנות ומדודות. במסגרת החוק, סוכנות בעלת רישיון לייבוא זעיר יכולה לייבא לישראל מספר מסוים של רכבים בשנה, ולמכור אותם למי שמעוניין או שביצע הזמנה מראש.

סוכנות מורשית ליבוא זעיר עושה הרבה מעבר למכירת רכבי יוקרה קיימים. במידה וירצה בכך, תייעץ הסוכנות ללקוח בבחירת הדגם המועדף עליו ותייבא אותו לארץ במיוחד עבורו. עד להגעתו לארץ, הרכב יהיה רשום על שם הסוכנות – וכך גם כל המסמכים והאישורים מול משרד התחבורה ורשויות המכס. עם הגעת הרכב לישראל, תתבצע עסקת המכירה והרכב יעבור לבעלותו המלאה של הלקוח. מדובר בהליך ייבוא פשוט עבור הלקוח עד לקבלת המפתח בישראל.

 
                                         
 

V12 היינה חברת בוטיק לייבוא זעיר של רכבי יוקרה

ב - V12 אנו מעניקים גם שירותי ייבוא זעיר. 

תהליך הליווי שלנו מתחיל בהכרות אישית עם הלקוח ותיאום ציפיות ומסתיים עם מסירת הרכב ללקוח. במהלך הפגישה, הלקוח משתף אותנו ברצונותיו, בדגם ובצרכים שלו. לעתים נבחר להציג בפניו דגמים שלדעתנו יכולים להתאים לו שלא הכיר קודם לכן. במידה ויהיה מעוניין בייבוא הכולל טרייד-אין נוכל כמובן לסייע לו גם בזאת.

לקוחותינו יכולים להזמין דרכנו רכב יוקרה ספציפי או לבחור מן הדגמים המיוחדים שאנו מייבאים מידי שנה 

כולל אבזור מיוחד לרכב, שינויים, תוספות, קיטים חיצוניים (שדרוג המראה ) החלפת ריפוד, התקנת מערכת שמע חדשה, החלפת אגזוזים, ג'אנטים ועוד 

אנו עובדים עם סדנאות הרכב הטובות ביותר באירופה ונוסעים אליהם לראות ולוודא שכל השינויים מבוצעים לשביעות רצוננו ורצון הלקוח, כל זאת לפני שהרכב עולה לאנייה בדרך לישראל. זו אחריותנו המלאה שהרכב יגיע בדיוק כפי שהלקוח דמיין וחלם. 

 

חושבים לייבא את רכב החלומות שלכם לישראל? זכרו לבדוק את הפרטים הבאים:

  • רישיונות: וודאו שלסוכנות בה בחרתם יש רישיון לייבוא אישי ורישיון לייבוא זעיר (בהתאם למסלול בו בחרתם) מטעם משרד התחבורה. 


  • רקורד מוכח: בדקו את הוותק והניסיון של החברה המייבאת. אל תתביישו לשאול שאלות ולברר פרטים לעומקם.


  • ממליצים: דברו עם לקוחות עבר של הסוכנות בה בחרתם. בקשו המלצות. שוחחו עם אנשים שכבר עברו את התהליך – זה יעזור לכם להבין בדיוק מה מתאים לכם. 


רוצים לדעת עוד על ייבוא זעיר וייבוא אישי של רכבי יוקרה? אנחנו עומדים לרשותכם. דברו איתנו!