אודות

V12 היא חברת בוטיק ליבוא זעיר של רכבי יוקרה, הממוקמת בהרצליה פיתוח. אנחנו מעניקים שירות מקצועי לאנשים שאוהבים את החיים, שמאוהבים בכבישים, ושנמצאים במיטבם מאחורי ההגה של רכב חלומותיהם.
הקמנו את V12 על מנת לממש את הניסיון והידע שצברנו בענף רכבי היוקרה באופן המקצועי ביותר. אנו מתנהלים בהתאם לערכים של אמינות, שקיפות, אחריות ותודעת שירות מפותחת. לקוחותינו מחפשים ספק שניתן לסמוך עליו, ואנו שמחים להיענות לצורכיהם. לשם כך, יצרנו תהליך ליווי מובנה מקצה לקצה שמתחיל בשיחת היכרות ומסתיים עם מסירת רכב היוקרה לבעליו.
תהליך הליווי מתחיל בפגישת תיאום ציפיות ומתן ייעוץ לגבי הדגם הרצוי. לאחר התנעת התהליך, אנו יוצרים קשר עם היצרן המתאים, מאתרים את הדגם הנחשק ומתאימים אותו לדרישות הלקוח. בשלב הבא, אנו דואגים לשילוחו של הרכב לישראל ולשחרורו מן הנמל. אחרי השחרור, עובר הרכב תקינה וטסט מטעם משרד התחבורה, כולל הדפסת רישיונות והתקנת לוחיות רישוי. לפני המסירה, נדאג לשטיפת הרכב ולקרצופו מן היסוד. לבסוף, כשהרכב מצוחצח ומבריק, נמסור אותו בהתרגשות ללקוח.
אנחנו חיים את עולם הרכב כבר מעל ל-15 שנים. לאורך השנים, יצרנו מערכות יחסים קרובות עם יצרני רכבי היוקרה באירופה ובארצות הברית. אנו נוסעים לחו"ל לעתים קרובות על מנת להתרשם מדגמים חדשים, ולקוחותינו מתלווים אלינו לעתים קרובות לנסיעה.
נשמח לשרת גם אתכם.